موسسه خیریه گلستان علی (ع)

ثبت نام در جشن نیمه شعبان

ثبت نام در جشن بزرگ پایان سال موسسه خیریه گلستان علی (ع)

Hidden

Next Steps: Install a Payment Add-On

To accept donations via this form you will need to install one of our payment add-ons. To learn more about your payment add-on options, visit the following page (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons). Important: Delete this tip before you publish the form.
نام و نام خانوادگی(Required)
خرید تابلو نقاشی کودکان موسسه خیریه گلستان علی (ع)(Required)
بلیط این برنامه جهت حضور رایگان است . اما هر کدام از ما با هدف حمایت از فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست با خرید اثارشان حامی این عزیزان باشیم . هر تابلو نقاشی 300 هزارتومن است که روز مراسم تابلو را خودتان انتخاب و دریافت خواهید کرد
Hidden

کارت اعتباری

Replace this field with a field specific to your payment gateway whenever possible.

با خوشحالی و هیجان، جشن پایان سال را با شما جشن می‌گیریم!

موسسه نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بد‌سرپرست، با مجوز سازمان بهزیستی کشور و با افتخار بزرگترین موسسه فرهنگی و اجتماعی در سطح کشور، در سال ۱۳۸۳ تأسیس شد. از آن زمان به امروز، ما با تلاش و همت خیرین عزیز، به بیش از ۲۵۰ فرزند بی‌سرپرست و بد‌سرپرست، محیطی آرام و مهربان را در مراکز نگهداری خود فراهم کرده‌ایم.

پایان سال نزدیک است و ما به شما دعوت می‌کنیم تا در این جشن بزرگ، همراه با خیرین، این دوره یک ساله را به ختم رسانده و موفقیت‌ها و پیشرفت‌های بزرگ مؤسسه را جشن بگیریم. این جشن، فرصتی است برای تقدیر از تلاش‌ها و اعمال خیر شما، و همچنین جشن آغاز یک فصل جدید از رویاها و امیدها.

 

برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر می‌شود:

اجرای نمایش‌های تئاتر و سینما با محوریت مسائل جوانان و خانواده
برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سخنرانی‌ها در زمینه رشد و توسعه فردی
نمایشگاه هنری با مشارکت هنرمندان محلی و نمایش اثرهای خلاقانه‌ی کودکان
مسابقات ورزشی و بازی‌های تفریحی برای تقویت روحیه و سلامتی
مراسم تقدیر و تشکر از خیرین بزرگمان و اعلام نتایج پروژه‌های خیریه
با حضور شما در این جشن پایان سال، ما به عنوان یک خانواده بزرگ، لحظاتی پر از شادی، انرژی مثبت و ارتقاء ارزش‌های انسانی را با هم سپری خواهیم کرد. منتظر دیدار شما در این رویداد ممتاز هستیم.

قاب هایی از آثار هنری کودکان موسسه خیریه گلستان علی (ع)

با خرید این نقاشی زیبا، شما می‌توانید به کودکان بی‌سرپرست دست بدهید و زندگی‌شان را تغییر دهید. این نقاشی با دقت و هنرمندی توسط یکی از بچه‌های خردمندمان کشیده شده است.

هر رنگ و خطی که در این نقاشی قرار دارد، حکایتی از خلاقیت و زمینه‌ی ناشناخته‌ای است که در دنیای کودکان بی‌سرپرست وجود دارد. با خرید این نقاشی، شما کمک می‌کنید تا این کودکان بی‌سرپرست به رنگ و لطافت زندگی بپردازند و با امید به آینده‌ای بهتر رو به رو شوند.

هر درآمدی که از فروش این نقاشی به دست می‌آید، به سازمان خیریه‌ی ما اختصاص داده خواهد شد و برای تأمین نیازهای اساسی کودکان بی‌سرپرست استفاده خواهد شد. با خرید این نقاشی، شما علاوه بر داشتن یک اثر هنری زیبا، به کودکان بی‌سرپرست فرصتی برای زندگی بهتر و آینده‌ای پر امید می‌دهید.

به یاد داشته باشید که هر یک از این بچه‌ها با داشتن پشتوانه‌ای قوی و عشق و حمایت، می‌توانند به شکفایی و موفقیت‌های بزرگ دست یابند. با ما در این مسیر همراه شوید و با خرید این نقاشی، به آنها امید و انگیزه بیشتری بدهید.

با هم، می‌توانیم تفاوتی در زندگی این کودکان بسازیم و آینده‌ای بهتر را برای آنها ترسیم کنیم.

پیمایش به بالا