14 اردیبهشت

گلستان علی حامی معنوی مجتمع های چند منظوره

گلستان علی (ع) حامی معنوی کلیه همایش های بهره برداری از مجتمع های چند منظوره سراسر کشور معرفی شد.
شرکت مدیریت راهکارهای نقش جهان در جریان برگزاری دومین همایش بهره برداری از مجتمع های چند منظوره که در مشهد برگزار شد،موسسه خیریه گلستان علی (ع) را در کلیه همای ها ی این شرکت به عنوان حامی معنوی معرفی کرد.
بهره برداری از مجتمع های چند منظوره خدمات یکپارچه مجتمع های چند منظوره از پیش از تصمیم به سرمایه گذاری تا پس از بهره برداری است و با توجه به حضور پررنگ این موسسه و همچنین فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، ورزشی و علمی گلستان علی (ع) حامی کلیه همایش های ما باشد.
وی با اشاره به این که گلستان علی (ع) ما را در برگزاری همایش در مشهد یاری نمود گفت: اعضای اتحادیه مجتمع های تجاری از مجموعه در حال ساخت گلستان علی (ع) (پروژه دهکده گلستان علی (ع) )و ۲ مرکز نگهداری از فرزندان دختر وپسر بازدید بعمل آوردند و ضیافت ناهار به میزبانی گلستان علی (ع) برگزار شد و با توجه به نیت انسانی و خیر خواهانه این موسسه قرار شد شرکت نقش جهان حضور گلستان علی (ع) را در تمامی برنامه ها و همایش ها ی خود بعنوان حامی معنوی مد نظر قرار دهد.
وی گفت: سلسله همایش های این شرکت شامل: همایش رمزگشایی از مجموعه های موفق ۲۶بهمن ماه ۹۳ در تبریز- همایش ارتباط مجتمع های تجاری با برند های معتبر ۱۷ اسفند ۹۳ در برج میلاد تهران و همچنین همایش در کیش در ۱۶ اردیبهشت ۹۴ و ۵ مهر و بهمن ماه سال ۹۴ در برج میلاد تهران خواهد بود

دیدگاه خود را ارسال کنید.