golestanali-Kidney-dialysis-1
21 تیر

ماجرای یک نوزاد دیالیزی و سایه های محبت نیک اندیشان گلستان علی (ع)

برای زندگی و ادامه حیات جز سقفی که سایبانی برای آنهاست هیچ ندارند. فقر و نداری از در و دیوار خانه و خانواده پر جمعیت آنها به میهمانان و جمعی از خیرین که وارد خانه شان شده اند، خوشامد می گوید.
نوزادی که از نارسایی کلیه رنج می برد و هفته ای چند بار دیالیز می شود، صدای گریه اش فضای اتاق را پر کرده است و میهمانان مات و مبهوت نظاره گر این کلبه غمگین هستند.
از مادر خانواده جویای حال و روزشان می شوند و او می گوید: این نوزاد از بدو تولد با بیماری کلیه روبرو بوده و برای درمان، خرید دارو و دیالیز او همچنان درمانده ایم.مهمترین نیاز ما خرید یک تخت بیمارستانی برای این نوزاد است تا دمی در آن بیاساید، اما توان خرید آنرا نداریم. گرمای هوا در این اتاق امان همه را بریده است چه برسد به این نوزاد.
این خانواده که به همت موسسه گلستان علی (ع) و در حاشیه شهر مشهد توسط تیم مددکاری شناسایی شده اند تحت حمایت خیرین موسسه قرار می گیرند و با دیدن حال و روز آنها هر یک گوشه ای از مشکلات را رفع می کند.
با کمک نیک اندیشان گلستان علی (ع) یک تخت بیمارستانی ویژه نوزادان، کولر آبی، مواد غذایی، شیرخشک، پوشاک نوزاد، اجاره خانه به مدت 6 ماه و دیگر کمک های غیر نقدی به این خانواده محروم اهدا شد شاید کمی از غم و اندوه و گرفتاری های این خانواده کاسته شود.
برای کمک به این خانواده نیازمند می توانید با شماره تلفن 09151590281 تماس حاصل فرمایید.
دل های مهربان و دستان با محبت شما می تواند زندگی خانواده ها را شیرین کند.
golestanali-Kidney-dialysis-1

دیدگاه خود را ارسال کنید.