16 اردیبهشت

برگزاری جنگ شادی با محتوای تربیت دینی در گلستان علی (ع)

مراسم جنگ شادی با درون مایه و محتوای تربیت دینی ویژه فرزندان گلستان علی (ع) روز ۱۰ اسفند ۹۳ در سالن تئاتر فرهنگ سرای کودک و آینده شهرداری مشهد برگزار شد.
این برنامه با هدف توجه به تربیت و پرورش فرزندان، تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی و توجه به روش های به روز و جذاب برگزار گردید.
مراسم یاد شده با عنایت به مکاتبات و مذاکرات انجام شده با سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد و روحانیون هنرمند حجج اسلام، زراعتی و صفری از روحانیون دفتر تبلیغات اسلامی در سالن تئاتر فرهنگ سرای کودک و آینده برگزار شد.
این برنامه آثار تربیتی و موثری به دنبال داشت و با استفاده از جلب نظر و تمرکز فرزندان از طریق روحانیون و اجرای برنامه در قالب مفاهیم تربیتی و اخلاقی، کاربرد موثری به همراه خواهد داشت.
برگزاری جنگ شادی، اجرای مسابقه با محتوای حدیث تربیتی و قصص قرآنی و اهدای جایزه به برگزیدگان تحصیلی موسسه گلستان علی (ع) از جمله برنامه های این مراسم بود.
شایان ذکر است پیرو برنامه ریزی های انجام در حوزه تربیتی و پرورشی فرزندان این امکان به وجود آمده تا از ظرفیت های فرهنگ سرای کودک و آینده شامل آمفی تئاتر، آزمایشگاه های علمی، موزه، نمایشگاه، محل بازی و…. برای فرزندان گلستان علی (ع) استفاده گردد.

دیدگاه خود را ارسال کنید.