golestanali-Eid-Nowrouz-Celebration
05 فروردین

برپایی جشن سال نو در خانواده بزرگ گلستان علی (ع)

جشن آغاز سال 1397 با حضور خانواده بزرگ گلستان علی (ع) طی مراسمی در مجموعه باغ تالارهای الماس برگزار و فرزندان موسسه، سال نو را با شور و نشاط وصف ناپذیری شروع کردند.
این مراسم با حضور کلیه فرزندان پسر و دختر، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و هیات امنا، کارکنان و پرسنل موسسه و همچنین دکتر پوریوسف مدیرکل بهزیستی استان و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان برگزار شد.
در مراسم آغاز سال نو که در فضایی سرشار از شادی برگزار شد، جمعی از هنرمندان و بازیگران صداو سیما با اجرای برنامه های مختلف نظیر مسابقه و سرگرمی، سرود دسته جمعی و ترانه سرایی، محیطی دلنشین و پرنشاط برای فرزندان فراهم نمودند تا سال جدید را با امید و شادابی آغاز کنند.
در مراسم آغاز سال نو آقای رضازاده مدیرعامل موسسه ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و بیان اهداف و برنامه های موسسه در سال 97 برای همه فرزندان و کارکنان آرزوی توفیق و سربلندی نمود.
دکتر پوریوسف مدیرکل بهزیستی استان نیز در این مراسم با تبریک سال جدید به همه مدیران و کارکنان گلستان علی (ع) خدمت در این موسسه را توفیقی بزرگ برای خدمت رسانی به فرزندان آسمانی دانست و موسسه گلستان علی (ع) را یکی از موسسات موفق در نگهداری فرزندان آسمانی عنوان کرد. این مراسم به میزبانی نیکوکار گرامی جناب آقای نوری و خانواده محترم ایشان برگزار گردید که ضمن صرف میوه و شیرینی و استفاده از فضای مناسب سالن و برنامه های اجرا شده وکلیه فرزندان و کارکنان موسسه نهار را میهمان آقای نوری بودند که بسیار شاد و فرح انگیز بود و مراتب تقدیر و تشکر فرزندان و میهمانان به ایشان ابلاغ گردید .
در پایان این مراسم عکس یادگاری فرزندان، کارکنان و خیران موسسه گرفته شد تا در تقویم این موسسه یه ثبت برسد
golestanali-Eid-Nowrouz-Celebration

دیدگاه خود را ارسال کنید.