تجلیل از استاد داریوش ارجمند
06 مرداد

مراسم تجلیل از استاد داریوش ارجمند

مراسم تجلیل از استاد داریوش ارجمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون با حضور جمعی از هنرمندان مطرح کشور، مدیران و مسئولان ادارات، خیرین و نیکوکاران موسسه گلستان علی (ع) در تالار شهر مشهد برگزار شد. این مراسم با تلاوت قرآن مجید، سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع) و کلیپی از دهکده گلستان علی (ع) آغاز شد و در ادامه آقای دکتر حقیقی معاون فرهنگی و روابط عمومی و امور بین الملل گلستان علی (ع) گفت:
” این موسسه با نگهداری از ۲۵۰ کودک بی سرپرست به عنوان بزرگترین موسسه در کشور دارای ۱۰ مرکز خوابگاهی شبانه روزی است و خدمت به فرزندان آسمانی را توفیقی بزرگ برای خود می داند.”
در این مراسم برنامه های متنوعی توسط هنرمندان مطرح کشور از جمله مهدی یغمایی، علی مقصودی، علی انصاریان و استاد کیوان ساکت اجرا شد.
در این مراسم از استاد داریوش ارجمند به عنوان پیشکسوت عرصه هنر در کشور یاد شد و هدایایی به رسم یادبود در سالگرد تولد این هنرمند بزرگ به ایشان اهدا شد.
از برنامه هایی که مورد توجه حضار قرار گرفت، سرود فرزندان خردسال به فارسی و انگلیسی و دکلمه فرزندان دختر بود که بسیار زیبا و تحسین برانگیز بود.
همچنین استاد داریوش ارجمند طی سخنانی ضمن تقدیر از موسسه گلستان علی (ع) از خدمات و حمایت های بی دریغ مدیریت محترم موسسه جناب آقای رضا زاده و کارکنان آن برای نگهداری کودکان بی سرپرست و برگزاری این مراسم گفت:
“من یک نوکر بسیار ساده ملت هستم و خدمت گذار فرهنگ این سرزمین می باشم و در عرصه هنر از جوانان می خواهم که در هنر اول از همه خودشان لذت ببرند.”

تجلیل از استاد داریوش ارجمند

تجلیل از استاد داریوش ارجمند

تجلیل از استاد داریوش ارجمند

 

دیدگاه خود را ارسال کنید.