افتخارات فرزندان گلستان علی (ع)

فرزندان گلستان علی(ع) با درخشش و کسب رتبه های برتر مسابقات ورزشی و رتبه های ممتاز در مسابقات و المپیادهای علمی، همواره برای این موسسه افتخار آفرینی کرده اند.
بدست آوردن حدود ۲ هزار لوح تقدیر، تندیس، مدال ورزشی، مدال المپیاد، و کاپ اخلاق تنها بخشی از افتخارآفرینی فرزندان گلستان علی (ع) محسوب می شود.

برای مشاهده افتخارات کلیک کنید…

دل نوشته های فرزندان گلستان علی(ع)

نوشتنی که از روی دل باشد با دیگر نوشته ‌ها قابل مقایسه نیست. دل نوشته‌، نوعی از ادبیات است که در جهان فراگیر و محبوب شده است. بسیاری از نویسندگان بزرگ و مردم عادی برای خود دل نوشته ‌هایی دارند که با آن ها به آرامش رسیده و می ‌رسند. این آرامش برای انسان ضروری است. ما نیز تعدادی از دل نوشته های فرزندان گلستان علی را در این سایت گردآوری کرده ایم.

برای مشاهده دل نوشته ها کلیک کنید…

نقاشی های فرزندان گلستان علی(ع)

نقاشی می تواند احساسات درونی کودک را بیان کند و باعث تخلیه هیجانی وی شود و همین تخلیه هیجانی نیز به درمان بچه های مشکل دار منتهی می شود. تمام این نقاشی ها که توسط فرزندان گلستان علی کشیده شده، از طریق این سایت به صورت همت عالی به فروش می رسد. درآمد حاصل از آن نیز، به‌ کودکان باز گرداننده می شود و تمامی عواید حاصل از آن صرف امور خیر خواهانه خواهد شد.

برای مشاهده نقاشی ها کلیک کنید…

شرایط فرزند خواندگی

از طریق امین موقت: که دریافت حضانت به مدت حداقل ۶ ماه و حداکثر سه سال می توان فرزند را در خانواده نگهداری کرد، که باید دارای شرایط سنی، اقتصادی، سلامت جسمی روانی، اجتماعی، اخلاقی برابر ضوابط بهزیستی و تائید دادگستری باشد.
از طریق فرزندخواندگی: به خانواده های فاقد فرزند که مدت ۵ سال از ازدواج آنان گذشته و دارای فرزند نشده اند، زوجین حداقل ۳۰ سال سن و هر دو نفر متقاضی، دارای صلاحیت اخلاقی باشند و سلامت جسمی و روانی و تعهد تامین آتیه فرزند را بتوانند انجام دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید…

درخواست بازدید از خوابگاه ها

جهت ثبت درخواست برای بازدید از خوابگاه های فرزندان بی سرپرست گلستان علی (ع) فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.  خانه فرزندان زنده یاد محمدی
  آدرس: میدان امام حسین، به طرف میدان بار نوغان، قائم ۳۱، جنب دبیرستان فردوسی
  تلفن: ۳۷۳۳۶۶۴۴

  خانه فرزندان زنده یاد تقی زادگان
  آدرس: دانش آموز۲۹ – نبش چهارراه سوم – سیدمرتضی ۲۶-پلاک ۳۳۴
  تلفن: ۳۶۱۰۸۹۲۳