فروش متری پروژه

نیک اندیش ارجمند:

 همجواری با هشتمین خورشید عنایت خدا را شامل حالمان کرد تا پروژه بزرگترین اردوگاه فرهنگی ، تفریحی، آموزشی کشور را برای فرزندان بی سرپرست این مرز و بوم در شهر بهشت آغاز کنیم.
  ما دیر زمانی است که شاهدیم دست های سخاوتمند شما سیب های عشق و مهربانی می دهد و ابر وجودتان گل های نوشکفته این سرزمین را سیراب تر از محبت  خود می کند. می دانیم قطره قطره ، لطف شما به زودی دریا می شود و این زمین تشنه را تبدیل به گلستان می کند.
  گلستانی به نام یتیمان در شهر بهشت که در آن علاوه بر لحظه های شاد و مفرح و سرگرم کننده برای فرزندان بی سرپرست و فرصت هایی برای زیارت آنان ، زمینه آموزش و اشتغال را برای سه هزار کودک ایجاد کرده و خلاقیت های نهفته در وجود آنان را نیز شناسایی خواهد کرد. دهکده گلستان علی به همت شما نیکوکار سبز اندیش در مساحتی به وسعت ۲۷۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۶۸ هزار متر مربع سایبانی خواهد بود که بر سر فرزندان بی سرپرست سراسر کشور افراشته می شود و از آنها در حریم امن امام هشتم پذیرایی می کند.
  شما خیر گرامی می توانید به تناسب وضعیت و توانمندی خود خشتی بر بنای این مجموعه عظیم بیفزایید و یا متراژی از این اردوگاه فرهنگی ، ورزشی ، تفریحی را خریداری و اهداء نمایید.
  موسسه خیریه گلستان علی (ع) نام پر افتخار شما نیک اندیشان ارجمند را که در ساخت و ساز بخشی از این مجموعه فرهنگی یاریمان کردید در کتیبه ماندگاران ثبت کرده و سند معنوی این همت را نیز در طبقی از اخلاص تقدیمتان می کند تا چون برگ سبزی در کوله بار خویش بگذارید و محضر دوست هدیه کنید.
  عطر دل انگیز حضور شما بلند همتان را انتظار می کشیم/
رضازاده
  مدیر عامل موسسه گلستان علی (ع)

با نیت خیر خواهانه و انسان دوستانه …

[contact-form-7 id=”1859″ title=”فرم اعلام مشارکت”]

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin