عمو پورنگ (داریوش فرضیائی): بهترین لحظات زندگی من در کنار فرزندان گلستان علی (ع) رقم خورد

akhbar18

عمو پورنگ (آقای داریوش فرضیائی) با حضور در جمع فرزندان گلستان علی (ع) و همچنین ضمن بازدید از مجتمع فرهنگی ورزشی دهکده گلستان علی(ع) از زحمات مسئولان و کارکنان این موسسه قدردانی نمود.
این مجری برنامه ی کودک و نوجوان در محل خانه آشیان محبت و در جمع فرزندان خردسال دختر و پسر ساعاتی را گذراند و لحظات شادی برای این عزیزان خلق کرد.
وی در جمع فرزندان به طرح چند سئوال در قالب چیستان همراه با حرکات نمایشی پرداخت.
از دیگر برنامه های این هنرمند حوزه کودک و نوجوان سرگرم کردن فرزندان به وسیله بازی با دوربین فیلمبرداری، انجام حرکات ورزشی تفریحی، خاطرات سفر فرزندان به تهران و دیدار با عمو پورنگ در برج میلاد، صحبت درباره موفقیت های تحصیلی و درس بچه ها، آموزش زبان انگلیسی به صورت نمایشی بود که مورد توجه و استقبال فرزندان قرار گرفت. عمو پورنگ همچنین از اتاق های فرزندان و نقاشی آنها و کلاس کامپیوتر و آثار دستی و اتاق نمایشگاه بازدید کرد و پس از دیدن احکام و مدال های قهرمانی فرزندان در رشته های ورزشی از آنها تجلیل نمود. وی در خانه آشیان محبت با دیدن تصاویر خیرینی که به لقاء ا… پیوسته اند با قرائت فاتحه ای یاد آنان را گرامی داشت. داریوش فرضیائی در ادامه این بازدید در جمع سایر فرزندان در نقش یک شاگرد ظاهر شد و آموزش زبان انگلیسی، شمارش اعداد و آموزش رنگ ها را همراه با سرگرمی و یک برنامه شاد اجرا نمود.
آموزش بهداشت و سلامت و روش مسواک زدن درست و استفاده نکردن از وسایل شخصی دیگران از جمله برنامه های آموزشی عموپورنگ در جمع فرزندان بود. داریوش فرضیائی در جمع فرزندان مجتمع محمدیه گلستان علی (ع) نیز حاضر شد و برای این عزیزان نیز برنامه های شاد و سرگرم کننده ای اجرا کرد که مورد توجه آنها قرار گرفت.
صرف ناهار در جمع بچه ها و گفتگو با آنها از دیگر برنامه ها و بازدید عمو پورنگ بود. این هنرمند عرصه کودک و نوجوان در دفتر یاد بود موسسه گلستان علی (ع) نیز متنی به یادگار نوشت که به شرح زیر است(( بدون شک لحظات بودن در کنار این بچه های معصوم بهترین لحظات زندگی من بوده که در این سفر در کنار امام مهربانی حضرت امام رضا (ع) رقم خورد.))
برای همه عزیزان و دست اندرکاران این خیریه آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin