به مناسب گرامیداشت هفته نیروی انتظامی فرزندان گلستان علی(ع) با فرمانده انتظامی خراسان رضوی دیدار کردند

akhbar13

به مناسب گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، جمعی از فرزندان گلستان علی(ع) با حضوردر دفتر کار فرمانده انتظامی خراسان رضوی از خدمات و فعالیت های ناجا در ایجاد امنیت و آرامش جامعه قدردانی کردند
سردار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات مسئولان و کارکنان موسسه گلستان علی(ع) گفت: خداوند کارهای نیکو را به افراد صادق می سپارد و کار در گلستان علی(ع) ارزشمند و مملو از آثار و برکات دنیوی و اخروی است. وی با اشاره به اینکه فزندان بی سرپرست با تربیت صحیح می توانند بهترین الگوها در جامعه محسوب شوند، گفت: یکی از فعالیت های نیروی انتظامی استفاده از توان نوجوانان و جوانان در طرح همیار پلیس است و ما آماده همکاری با مراکز بهزیستی هستیم تا با حضور کارشناسان اجتماعی، مددکار، تخصصی و … آسیب پذیری فرزندان به حداقل برسد. در این دیدار سرهنگ حجت نیکمرام فرمانده انتظامی شهرستان مشهد نیز طی سخنانی کمک به فرزندان تحت پوشش بهزیستی را یک افتخار دانست و گفت: افتخار ماست که بتوانیم در راه کمک به فرزندان به اندوخته های اخلاقی خود بیفزائیم و با حضور کارشناسان خود در خانه های فرزندان سعی می کنیم این عزیزان دچار آسیب نشوند.
در این دیدار آقای حمیدرضازاده مدیر عامل موسسه گلستان علی(ع) طی سخنانی ضمن تشریح فعالیت ها و عملکرد موسسه در طول ۱۱ سال اخیر گفت: امروز همراه با جمعی از فرزندان و به نمایندگی از اعضای هیات مدیره، هیأت امنا و دیگر همکاران گلستان علی(ع) برای عرض تبریک و خسته نباشید به شما و سایر همکاران خدمت رسیده ایم. وی تصریح کرد: بازدید و ملاقات فرزندان با مدیران اداری و نهادها و فرماندهان نظامی و انتظامی موجب آشنایی هر چه بیشتر فرزندان با این عزیزان خواهد شد.
رضازاده در ادامه گفت: نیروی انتظامی از ابتدای تاسیس موسسه گلستان علی(ع) همواره کمک حال موسسه بوده و تعامل خوبی وجود دارد که جای قدردانی است.

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin