اهدای کمک ها ونذورات عید قربان به گلستان علی (ع)

عید قربان

اهدای کمک ها ونذورات عید قربان به گلستان علی (ع):به مناسبت عید سعید قربان وهمزمان با بر پایی نمایشگاه وغرفه گلستان علی (ع) در محل کشتار گاه صنعتی مشهد،خیران ونیک اندیشان مشهد کمک ها ونذورات خود را به این موسسه اهدا نمودند.

به گزارش روابط عمومی گلستان علی (ع) ،در جریان بر پایی غرفه این موسسه در محل کشتارگاه صنعتی مشهد جمعی از افراد خیر ونیک اندیش وهمچنین شهروندان مشهد با استقبال از این حرکت ،کمک ها ونذورات خود را به گلستان علی (ع) اهدا نمودند.

شایان ذکر است درعید سعید قربان وبا حرکت خوب کشتار گاه صنعتی مشهد تعدادی غرفه برای فعالیت وجذب کمک های مردم وافراد خیر در محل این  کشتار گاه توسط موسسات خیریه ایجاد شد که با استقبال مردم رو به رو گشت .

این گزارش حاکی است ،نذورات وکمک های مردم وخیران نیز به مناسبت عید سعید قربان در محل دفتر مرکزی موسسه خیریه گلستان علی (ع) جمع آوری شده وصرف نیازمندان خواهد شد .

موسسه گلستان علی (ع) با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه نگهداری تعلیم وتربیت فرزندان پسر ودختر بی سرپرست ،امروز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز نگهداری شبانه روزی هیات امنایی در سطح کشور محسوب می شود .

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin